اگر شما ساکن کیش هستید، با طراحی وب سایت حرفه ای برای کسب و کار خود برای جهانی شدن گام بردارید.تیم طراحی وب سایت ماتریکس وب دیزاین به شما کمک می کند با کمترین هزینه یک وب سایت حرفه ای مطابق با نیاز کسب و کار خود طراحی کنید و پا بر عرصه رقابت در دنیای دیجیتال بگذارید. در ادامه به شماری از مزایای طراحی وب سایت می پردازیم.

طراحی سایت در کیش

مزایای طراحی وب سایت:

1. افزایش اعتبار و اعتماد کسب و کار شما:

یک وب‌سایت با طراحی حرفه‌ای و کاربرپسند، به شما کمک می‌کند تا در میان مشتریان و مخاطبان خود اعتبار و اعتماد ایجاد کنید. زمانی که افراد به وب‌سایت شما مراجعه می‌کنند، می‌توانند در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب کنند، محصولات یا خدمات شما را مشاهده کنند و با شما تماس بگیرند. یک وب‌سایت طراحی شده منحصر بفرد، نشان‌دهنده ی این است که شما به کسب و کار خود اهمیت می‌دهید و حرفه‌ای هستید.

2. افزایش آگاهی از برند شما:

وب‌سایت شما ابزاری فوق العاده برای افزایش آگاهی از برند شما می باشد. زمانی که نام برند شما در موتورهای جستجو جستجو می‌شود، وب‌سایت شما در نتایج جستجو ظاهر می‌شود. این امر به افراد بیشتری امکان می‌دهد تا در مورد کسب و کار شما اطلاع پیدا کنند و به وب‌سایت شما مراجعه کنند. همچنین می‌توانید از وب‌سایت خود برای تبلیغات برند خود در رسانه‌های اجتماعی و سایر کانال‌های بازاریابی استفاده کنید.

3. دسترسی به مشتریان جدید:

وب‌سایت شما به شما امکان می‌دهد تا به مشتریان جدیدی در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید. محدودیت مکانی برای بازدیدکنندگان وب‌سایت شما وجود ندارد و هر کسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می‌تواند از وب‌سایت شما بازدید کند. این امر می‌تواند به طور قابل توجهی مشتریان شما را افزایش دهد و به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید.

4. بهبود ارائه خدمات به مشتری:

با طراحی وب سایت شما می‌تواند به شما کمک کند تا خدمات مشتری خود را بهبود ببخشید. شما می‌توانید از وب‌سایت خود برای ارائه اطلاعات به مشتریان، مانند سوالات متداول، اطلاعات تماس و پشتیبانی آنلاین استفاده کنید. همچنین می‌توانید از وب‌سایت خود برای جمع‌آوری بازخورد از مشتریان و بهبود محصولات یا خدمات خود استفاده کنید.

5. افزایش فروش با طراحی سایت در کیش:

وب‌سایت شما می‌تواند به شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید. شما می‌توانید از وب‌سایت خود برای فروش محصولات یا خدمات خود به صورت آنلاین استفاده کنید. همچنین می‌توانید از وب‌سایت خود برای معرفی محصولات یا خدمات خود و تشویق مشتریان به خرید از شما به صورت حضوری استفاده کنید.

6. کاهش هزینه‌ های بازاریابی:

طراحی سایت در کیش می‌تواند به شما کمک کند تا هزینه‌های بازاریابی خود را کاهش دهید. به عنوان مثال، می‌توانید از وب‌سایت خود برای ارائه خدمات به مشتریان به صورت آنلاین استفاده کنید، که می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌های مربوط به خدمات مشتری حضوری کمک کند. همچنین می‌توانید از وب‌سایت خود برای بازاریابی کسب و کار خود به صورت آنلاین استفاده کنید، که می‌تواند به شما در کاهش هزینه‌های مربوط به بازاریابی سنتی کمک کند.

بصورت کلی، داشتن یک وب سایت حرفه ای می‌تواند زمینه ساز موفقیت در کسب و کار شما شود. اگر به دنبال ایجاد یک وب‌سایت برای کسب و کار خود هستید، حتماً با مشاورین مرکز طراحی سایت ماتریکس وب دیزاین تماس بگیرید.

طراحی سایت در کیش

سوالات متداول شما در زمینه طراحی سایت

شما میتوانید از طریق فرم تماس با ما یا تماس تلفنی درخواست خود را برای طراحی سایت مطرح کنید.ما بصورت حضوری و تلفنی مشاوره های لازم برای بررسی نیازها و ویژگی مورد نیاز برای طراحی سایت شما خواهیم کرد.

مدت زمان طراحی وب سایت به عوامل گوناگونی از جمله نوع وب سایت ( شرکتی , فروشگاهی , خدماتی و ….) متفاوت می باشد. همچنین ویژگی ها و امکانات سفارشی مورد نظر شما بستگی دارد. زمان معمول طراحی وب سایت های شرکتی و خدماتی توسط تیم تارگت بین 20 الی 40 روز و زمان طراحی سایت های فروشگاهی بین 30 الی 60 روز می باشد.

عوامل متفاوتی در تعیین قیمت طراحی سایت دخیل هستند. از جمله موارد تاثیر گذار نوع طراحی سایت شما است که بسته به نوع آن (فروشگاهی و شرکتی و…) متغیر است. در صورتی که سایت شما فروشگاهی باشد، زمان و هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.هزینه طراحی سایت، با توجه به امکانات و ویژگی های مورد سفارش شما متغیر است؛ اما برای اطلاع کامل از هزینه طراحی انواع سایت و راهنمایی بیشتر تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را مطرح کنید.

بسیاری از مشکلاتی که وب سایت ها پس از طراحی به وجود می آید مانند کند شدن سایت  قطعی مکرر سایت و … ناشی از عدم انتخاب هاست خوب و با کیفیت می باشد.این در حالی است اگر شما از هاست با کیفیت استفاده کنید با چنین مشکلاتی رو به رو نخواهید شد. 

بله.تیم ماتریکس بصورت حضوری در محل کار شما و همچنین بصورت آنلاین از طریق اسکایپ  آموزش لازم برای مدیریت بخش های مختلف وب سایت خواهیم داد تا شما به آسانی بتوانید سایت خودتان را مدیریت کنید.

تمامی سایت های طراحی شده توسط تیم ماتریکس 2 ماه پشتیبانی رایگان خواهند داشت.درصورت عقد قرارداد سالیانه پشتیبانی و سئو سایت بلافاصله پس از تحویل سایت آغاز می شود. هزینه پشتیبانی و سئو بسته به نوع قرارداد و خدماتی که در طول مدت قرارداد مورد توافق قرار گرفته است متفاوت است.

شما هم عضوی از خانواده ماتریکس شوید

نمونه کارهای ما

رضایت مشتریان

نظرات کسانی که به ما اعتماد کردند